7 דרכים כיפיות להתחיל להשתתף בחילופי זוגות

חילופי זוגות הם לא תופעה חדשה. התופעה קיימת למעשה שנים רבות, אך רק בשנים האחרונות אנשים מרשים לעצמם לדבר בפתיחות על כך שהם לוקחים חלק בסגנון חיים זה. אם אתם זוג ששוקל להתחיל לקחת חלק בחילופי זוגות כדי לצבור חוויות מיניות חדשות, אתם בטח לא יודעים מאיפה מתחילים. במאמר זה ננסה לעזור לכם לצאת לדרך להרפתקת חילופי הזוגות הייחודית שלכם.

 

  1. מדוע אתם מעוניינים בחילופי זוגות? הצעד הראשון לחילופי זוגות הוא לשתף את בן או בת הזוג ברצון שלכם. דברו על הנושא בפתיחות ובכנות, ספרו מה מושך אתכם ברעיון ודאגו לייצר אווירה מכילה ותומכת. אנשים הופכים לסווינגרס מכל מיני סיבות- גיוון בחיי המין, רצון להתנסות בסקס אחר או לצפות בבן או בת הזוג עם זר, אך אם הסיבה שלכם היא הבראת מערכת יחסים חולה – חילופי זוגות הם לא הפתרון לכך.
  2. איך עושים את זה? ישנן דרכים שונות להתחיל בחילופי זוגות: באמצעות מסיבות חילופי זוגות , באתרי הכרויות לחילופי זוגות, בפורומים, בקבוצות פייסבוק ועוד. הבחירה היא בדרך כלל לפי ההעדפה האישית שלכם, התקציב ורמת החשיפה שאתם מוכנים לה.
  3. קובעים חוקי בסיס – סווינגרס חדשים? כדאי שתקבעו לכם כמה חוקי בסיס לפני שיוצאים לדרך, כדי לוודא ששניכם נהנים מהחוויה וגם שומרים על הביטחון האישי שלכם. לדוגמה: מה עושים כשאחד מכם רוצה להישאר במסיבה והשני רוצה לעזוב? האם זה בסדר להתפצל לחדרים נפרדים או שנשארים יחד כל הערב? וכן הלאה.
  4. בטחון עצמי=משיכה – בחילופי זוגות אנשים מעידים על עצמם שהם נמשכים למשתתפים אשר מקרינים ביטחון עצמי או אישיות מרתקת. זה לא המקום לחוסר בטחון עצמי או ביישנות מוגזמת. טיפ שיכול לעזור לכם: המציאו לעצמכם פרסונה חדשה כולל שם חדש, היסטוריה ותכונות אופי הפוכות משלכם, ופשוט היכנסו לדמות.
  5. אתרי הכרויות אונליין הם הבסיס – אתרי הכרויות המיועדים למציאת פרטנרים לחילופי זוגות הם נקודת התחלה מאוד מוצלחת להתחלה בתחום, במיוחד אם אתם לא בקטע של מסיבות. כל מה שצריך זה לפתוח פרופיל אטרקטיבי, להעלות תמונה סקסית ולהתחיל לחפש חברים עם תחומי עניין משותפים.
  6. פגישת הכרות – אם הכרתם זוג דרך אתר הכרויות לחילופי זוגות – מומלץ לקבוע קודם פגישת הכרות מקדימה לפני שקובעים בבית של אחד מכם. פגישה כזו תאפשר לכם לראות קודם כל אם הם דומים לתמונות שהעלו לכרטיס באתר ואם קיימת כימיה ומשיכה מינית. אם לא – כל זוג הולך לדרכו ולא קרה כלום.
  7. מועדון חילופי זוגות – מתישהו בהמשך הדרך נסו להגיע למסיבת חילופי זוגות. גם אם יש לכם רתיעה מהרעיון – תרשו לעצמכם להתנסות בזה לפחות פעם אחת. תופתעו לגלות שבארץ קיימים כמה ליינים של מסיבות חילופי זוגות, ומסיבות מתקיימות באופן קבוע במקומות שונים בארץ. חיפוש קל בגוגל יעזור לכם למצוא מתי מתקיימת המסיבה הבאה והיכן.